Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Na opitého zamestnanca zavolali policajtov, neskôr ho nachytali aj pri šoférovaní bez svetiel
Webnoviny 27. marec 2020 585
27.3.2020 (Webnoviny.sk) - Opitého 63-ročného šoféra zastavili policajti na Viničnej ulici v Pezinku. Vodič totiž nemal zapnuté osvetlenie. Ako informovala bratislavská krajská polícia, pri dychovej skúške na alkohol mu namerali vyše 1,8 promile.
Kuriózne je, že len pár hodín predtým tá istá hliadka už bola s mužom v kontakte. Privolali ich do areálu jednej z firiem v okrese Pezinok, kde pracovník SBS pracoval pod vplyvom alkoholu. Oznámenie hliadka preverila a vec vyriešili v zmysle zákona o SBS a v zmysle zákona o priestupkoch. Vodiča eskortovali na policajné oddelenie a obvinili z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Viac k témam: alkohol za volantom, SBS
Zdroj: Webnoviny.sk - Na opitého zamestnanca zavolali policajtov, neskôr ho nachytali aj pri šoférovaní bez svetiel © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Fico za riešenie situácie v Hormuzskom prielive považuje dôsledné dodržiavanie medzinárodného práva – FOTO
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu