Streda, 17. december 2025
Mimoriadne správy
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
BRATISLAVA 2. mája (WebNoviny.sk) - Štyri osoby sa zranili pri rannom požiari bytu na Legionárskej ulici v Bratislave. Horelo v byte na prvom poschodí. Policajti z domu evakuovali 20 ľudí.
Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, jednu osobu ošetrili zdravotníci na mieste a tri previezli na ošetrenie do nemocnice. Hasiči požiar lokalizovali a uhasili.
Dopravu na Legionárskej ulici a križovatke Legionárskej ulice s Račianskym mýtom usmerňovali dopravní policajti. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre všeobecné ohrozenie. Presnú príčinu požiaru vyšetrujú.
Viac k témam: hasiči, Hasičský a záchranný zbor (HaZZ), požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Na Legionárskej ulici v Bratislave horel byt, ľudí museli evakuovať © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Anketu Najväčší Slovák vyhral Milan Rastislav Štefánik, v Top 3 aj Ľudovít Štúr a Anton SrholecNasledujúci článok
Smiem prosiť?
Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“