Utorok, 16. december 2025
Mimoriadne správy
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
Na Kriváni zasahovali leteckí záchranári, muž sa pošmykol a spadol z 200 metrovej výšky
15.3.2020 (Webnoviny.sk) - Leteckí záchranári zasahovali na vrchu Kriváň. 23-ročný muž sa pošmykol a padol z približne 200 metrovej výšky.
Slováka previezli v kritickom stave do popradskej nemocnice. Pri páde utrpel viacero poranení, počas prevozu stratil vedomie. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa spoločnosti Air Transport Europe Zuzana Hopjaková.
Viac k témam: Kriváň, leteckí záchranári, pád zo skaly
Zdroj: Webnoviny.sk - Na Kriváni zasahovali leteckí záchranári, muž sa pošmykol a spadol z 200 metrovej výšky © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Izrael oznámil zabitie vedúceho zbrojárskeho predstaviteľa Hamasu v Pásme Gazy
Nemecko pošle skupinu vojakov do Poľska, obavy z ruských hrozieb narastajú
Ukrajina obvinila Rusko z útoku dronom na tureckú nákladnú loď prevážajúcu slnečnicový olej