Streda, 5. august 2020
Oblačno  15 °C
Mimoriadne správy

Na diaľnici D1 v smere do Bratislavy sú rozsiahle kolóny, premávku ochromila nehoda (foto)

 Webnoviny  14. január 2020  37
Na diaľnici D1 v smere do Bratislavy sú rozsiahle kolóny, premávku ochromila nehoda (foto)

14.1.2020 (Webnoviny.sk) - Odstraňovanie následkov nočnej nehody ochromilo v utorok ráno premávku na diaľnici D1 medzi Sencom a Bratislavou. Diaľnica je prejazdná v jednom pruhu a tvoria sa rozsiahle kolóny.

Ako informovala bratislavská krajská polícia, v pondelok krátko pred polnocou sa stala nehoda úžitkového vozidla a dvoch kamiónov, ktoré následne zišli do priekopy. Nikto nebol zranený. Doposiaľ sa však kamióny nepodarilo z priekopy vytiahnuť. Na mieste sa nachádzajú vozidlá odťahovej služby, ktoré sa snažia vozidlá vytiahnuť.

Policajti pracujú na tom, aby bola diaľnica prejazdná v dvoch jazdných pruhoch a pracovníci odťahovej služby pracovali na odtiahnutí kamiónov mimo času dopravnej špičky. Ako uviedla polícia, vodičom odporúčajú, aby sa uvedenému úseku v čase dopoludnia vyhli. Dopravu v uvedenom úseku riadia dopravní policajti. Vodičov žiadajú, aby jazdili opatrne.

Viac k témam: diaľnica D1, dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Na diaľnici D1 v smere do Bratislavy sú rozsiahle kolóny, premávku ochromila nehoda (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.