Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Na diaľnici D1 sa zrazili dve autá a nákladiak, neprejazdný je jeden pruh
24.10.2025 (SITA.sk) - Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenia na diaľnici D1 v smere do Trnavy. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v piatok krátko pred 9:00 sa v úseku 15,5 kilometra diaľnice zrazili dve osobné a jedno nákladné vozidlo, neprejazdný je jeden jazdný pruh.
„Odklon dopravy je hliadkami dopravnej polície realizovaný na zjazde na Ivanku pri Dunaji," spresnil hovorca. Vodičov vyzývajú, aby zvýšili opatrnosť a riadili sa pokynmi policajtov.
Viac k témam: Diaľnica D1, Dopravné obmedzenia, Zrážka
Zdroj: SITA.sk - Na diaľnici D1 sa zrazili dve autá a nákladiak, neprejazdný je jeden pruh © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov