Štvrtok, 28. august 2025
Mimoriadne správy
Na diaľnici D1 došlo k zrážke dvoch kamiónov, dopravu v smere do Bratislavy odkláňajú

3.7.2025 (SITA.sk) - Na diaľnici D1 v Trenčianskom kraji sa na 112 kilometri v smere na Bratislavu zrazili dva kamióny.
Doprava je hliadkou polície odkláňaná na zjazde Chocholná – Velčice na cestu I/61. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo PZ v Trenčíne s tým, že v danom úseku je treba rátať so zdržaním.
Viac k témam: Diaľnica D1, Dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk - Na diaľnici D1 došlo k zrážke dvoch kamiónov, dopravu v smere do Bratislavy odkláňajú © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Najväčšou novinkou pre rodiny na Liptove je zážitková trasa k Hrabovským vodopádomNasledujúci článok
Skontrolujte platnosť pasu včas, inak môžete prísť o dovolenku