Streda, 21. október 2020
Oblačno  10,4 °C
Mimoriadne správy

Muži zákona bojovali o život vodiča, ktorý prešiel do protismeru a nabúral do policajného auta

 Webnoviny  29. september 2020  29
Muži zákona bojovali o život vodiča, ktorý prešiel do protismeru a nabúral do policajného auta

29.9.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti zachraňovali vodiča, ktorý v pondelok priamo pred žilinským okresným dopravným inšpektorátom narazil do policajného vozidla. Ako informovala žilinská krajská polícia, vodič BMW pravdepodobne zo zdravotných dôvodov prešiel do protismeru a narazil do zaparkovaného služobného vozidla.

Svedkami nehody boli aj policajti. Ako uviedla polícia, rozbili na aute okno, otvorili dvere a vytiahli vodiča, ktorý nejavil známky života. Ihneď začali s umelým dýchaním a masážou srdca. Ďalší kolegovia riadili premávku.

Po niekoľkominútovej resuscitácii sa vodiča podarilo oživiť. Na miesto sa dostavili aj hasiči a záchranári, ktorí muža prevzali do svojej starostlivosti. Žiaľ, aj napriek veľkému úsiliu všetkých policajtov, hasičov, záchranárov, ale aj civilných občanov, muž napokon zomrel.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Muži zákona bojovali o život vodiča, ktorý prešiel do protismeru a nabúral do policajného auta © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.