Utorok, 20. október 2020
Väčšinou jasno  3,8 °C
Mimoriadne správy

Muž sa vyhrážal zabitím len 14-ročnému dievčaťu, voči Trenčanovi zakročila až privolaná polícia

 Webnoviny  26. august 2020  46
Muž sa vyhrážal zabitím len 14-ročnému dievčaťu, voči Trenčanovi zakročila až privolaná polícia

26.8.2020 (Webnoviny.sk) - Trenčianski policajti obvinili 54-ročného muža z nebezpečného vyhrážania. Podľa doterajších zistení vulgárne vynadal a vyhrážal sa zabitím iba 14-ročnému dievčaťu, ktoré venčilo psa a prechádzalo okolo neho, keď sedel v kaviarni na terase.

Ako informovala trenčianska krajská polícia, vystrašené dievča všetko povedalo otcovi, ktorý sa za mužom vybral. Ten však aj jemu začal nadávať a hrozil mu zabitím.

Privolaní policajti Trenčana zadržali. Ako uviedla polícia, muž odmietol vykonať dychovú skúšku, aj keď javil známky požitia alkoholu. Obvinenému Trenčanovi v prípade dokázania viny hrozí trest na šesť mesiacov až tri roky.

Viac k témam: alkohol, tínedžerka, vyhrážanie zabitím
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž sa vyhrážal zabitím len 14-ročnému dievčaťu, voči Trenčanovi zakročila až privolaná polícia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.