Štvrtok, 4. jún 2026
Mimoriadne správy
- Na Istrijskom polostrove spadlo športové lietadlo, hlásia štyroch mŕtvych
- Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová sľúbila pomoc Arménsku proti ruskému nátlaku
- Prokuratúra stiahla obvinenia voči primátorovi Budapešti za organizáciu vlaňajšieho pochodu Pride
- Maďarsko sa bude snažiť diverzifikovať dodávky energie. Magyar chce tiež expanziu V4
- Francúzske úrady prepustili z väzby kapitána tankera z ruskej „tieňovej flotily“
Muž s pištoľou prepadol čerpaciu stanicu v Košiciach, pracovníčke zobral 900 eur
Webnoviny 9. apríl 2017 678
BRATISLAVA 9. apríla (WebNoviny.sk) – Neznámy páchateľ v sobotu pred polnocou prepadol pracovníčku čerpacej stanice v Košiciach.
"Na pracovníčku namieril pištoľ a pýtal si peniaze. Žena v obave o svoj život a zdravie páchateľovi otvorila pokladňu, z ktorej si vybral finančnú hotovosť vo výške takmer 900 eur a z miesta ušiel,“ informoval agentúru SITA košický policajný hovorca Alexander Szabó a dodal, že prepad sa stal pred 23:00 a pracovníčka nemá žiadne zranenie.
Podľa hovorcu polícia začala trestné stíhanie pre zločin lúpeže, páchateľovi v prípade dokázania viny hrozí trest na sedem až dvanásť rokov.
Viac k témam: Košice, krimi
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž s pištoľou prepadol čerpaciu stanicu v Košiciach, pracovníčke zobral 900 eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Medzinárodné spoločenstvo je ničnehovoriaci termín, tvrdí ŠebejNasledujúci článok
V Tatrách spadli dve lavíny, zachraňovať museli dvoch skialpinistov
Rheinmetall podpísal s Rumunskom zbrojný kontrakt za 5,7 miliardy eur
Keď oni päťsto cieľov, mi aspoň jeden, ale poriadny. Lukašenko sa údajne nepriamo vyhráža likvidáciou Zelenského
Izraelský minister obrany pohrozil útokmi na Bejrút, tvrdí, že má podporu USA