Nedeľa, 25. február 2024
Mimoriadne správy

Muž pichol mladíka do brucha aj iných častí tela, stalo sa tak po krátkej výmene názorov

 Webnoviny   8. január 2024  123  
Muž pichol mladíka do brucha aj iných častí tela, stalo sa tak po krátkej výmene názorov

8.1.2024 (SITA.sk) - Obvineniu zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu v súbehu s prečinom výtržníctva čelí 25-ročný muž. Ešte v sobotu večer v Kežmarku napadol nožom 20-ročného muža.

Stalo sa tak po krátkej slovnej výmene názorov. Ako informovala polícia na sociálnej sieti, 25-ročný muž pichol mladíka do brucha a iných častí tela, čím mu spôsobil viaceré poranenia. Útočníka polícia zadržala.

Ako neskôr konkretizovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, útočníkom bol muž bývajúci vo Veľkej Lomnici. Obaja muži sa však ešte pred incidentom začali navzájom biť a napádať.

Po útoku nožom sa trom mužom podarilo oboch mladíkov od seba oddeliť, pričom starší sa aj naďalej snažil mladšieho napadnúť nožom. Okresný vyšetrovateľ spracoval na obvineného podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie.

Viac k témam: Krimi, prešovská krajská policajná hovorkyňa, Útok nožom
Zdroj: SITA.sk - Muž pichol mladíka do brucha aj iných častí tela, stalo sa tak po krátkej výmene názorov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.