Pondelok, 15. december 2025
Mimoriadne správy
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
- Streľba na pláži Bondi v Sydney si vyžiadala desať mŕtvych – VIDEO, FOTO
Muž odpadol na Martinských holiach a viac sa neprebral, neoživili ho už ani horskí záchranári
31.1.2022 (Webnoviny.sk) - Na chate na Martinských holiach v nedeľu večer zomrel 55-ročný muž. Informovala o tom Horská záchranná služba (HZS) na svojej internetovej stránke.
Muž na chate odpadol, nemal prítomné životné funkcie a hneď po oznámení začala telefonicky riadená kardiopulmonálna resuscitácia vedená operátorom linky 155.
„Na miesto boli vyslaní dvaja záchranári HZS, ktorí po príchode na miesto pokračovali v rozšírenej kardiopulmonálna resuscitácii, ktorá žiaľ nebola úspešná. Následne boli telesne pozostatky transportované a odovzdané obhliadajúcemu lekárovi a príslušníkom polície," uviedla HZS.
Viac k témam: Martinské hole, Turista, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž odpadol na Martinských holiach a viac sa neprebral, neoživili ho už ani horskí záchranári © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Henkel Slovensko patrí medzi Najzamestnávateľov za rok 2021Nasledujúci článok
V Cabovskom potoku našli telo muža, obhliadajúci lekár nariadil pitvu
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch
Britská ekonomika sa v októbri nečakane zmenšila