Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Muž chcel predať súčiastku na auto, prišiel o 2 500 eur
Webnoviny 14. december 2023 489
14.12.2023 (SITA.sk) - Polícia v Humennom sa zaoberá prípadom trestného činu neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku spáchaného v súbehu s trestným činom podvodu.
Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, osoba vystupujúca pod falošným menom kontaktovala prostredníctvom e-mailu 24-ročného muža z obce Belá nad Cirochou (okres Snina), že má záujem o kúpu znižovacích pružín na automobil, ktoré muž ponúkal na internete.
„Spôsobom úhrady za tovar mala byť platobná brána jednej z doručovacích služieb. Predajca zadal citlivé údaje, ako aj potvrdzujúce kódy k platobnej karte a došlo k odčerpaniu 2 500 eur z jeho účtu,“ skonštatovala Ligdayová.
Viac k témam: Krimi, Podvod
Zdroj: SITA.sk - Muž chcel predať súčiastku na auto, prišiel o 2 500 eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Fico za riešenie situácie v Hormuzskom prielive považuje dôsledné dodržiavanie medzinárodného práva – FOTO
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu