Nedeľa, 15. marec 2026
Mimoriadne správy
- Syn zosadeného šáha sa hlási o slovo. Exilový korunný princ Rezá Pahlaví chce viesť Irán po páde režimu
- Orbán vs. Magyar. Maďarsko čaká veľká predvolebná konfrontácia, jej súčasťou sú aj obvinenia z cudzieho zasahovania
- Irán hrozí zabitím Netanjahua, konflikt na Blízkom východe sa ďalej vyostruje
- Protesty na Kube eskalujú, demonštranti vyrabovali kanceláriu komunistickej strany
- Španielska vicepremiérka kritizuje Úniu za slabú reakciu na Irán, nemala by byť rukojemníkom Trumpa
Mladý motorkár dostal šmyk a narazil do auta, zraneniam na mieste podľahol (foto)
10.5.2024 (SITA.sk) - Dopravní policajti zo Senice vyšetrujú tragickú dopravnú nehodu, pri ktorej medzi obcami Osuské a Prietrž v okrese Senica prišiel o život 31-ročný motorkár. Podľa trnavskej polície jazdil vo štvrtok krátko po 19:00 v smere na obec Prietrž a pri prejazde pravotočivej zákruty dostal pravdepodobne šmyk.
„Vodič osobného auta Suzuki Vitara, ktorý išiel v tom čase oproti, už nedokázal zareagovať a došlo k čelnej zrážke s motocyklom. Náraz bol taký silný, že motorku odhodilo vľavo mimo cestu, kde sa odrazila od svahu a skončila na opačnom svahu. Pri nehode utrpel mladý motocyklista zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol," informovala trnavská polícia.
Policajti podrobili 53-ročného vodiča auta dychovej skúške, ktorá alkohol v jeho dychu nepotvrdila. Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.
Viac k témam: Motorkár, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk - Mladý motorkár dostal šmyk a narazil do auta, zraneniam na mieste podľahol (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovensko potrebuje reformu fungovania štátu, zhodujú sa zástupcovia zamestnávateľov a kontrolórov – FOTO
Rok 2025 bol pre slovenský maloobchod v znamení cenovej stability a tlmenia inflácie, hodnotí SAMO
Desiatky múzeí a historických pamiatok boli počas útoku na Irán poškodené, UNESCO neskrýva obavy