Nedeľa, 6. apríl 2025
Mimoriadne správy

Mladík si užíval služby v prešovských hoteloch. Keď však prišlo na platenie, utiekol

 Webnoviny  13. január 2022  331  
Mladík si užíval služby v prešovských hoteloch. Keď však prišlo na platenie, utiekol

13.1.2022 (Webnoviny.sk) - Obvineniu za pokračujúci zločin podvodu čelí 22-ročný muž z obce Hincovce (okres Spišská Nová Ves), ktorý opakovane využíval ubytovacie zariadenia, no nezaplatil za poskytnuté služby.

Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, muž minimálne v piatich prípadoch využil ubytovanie a s tým súvisiace služby v rôznych hoteloch a penziónoch v Prešove, pričom zo zariadení odišiel bez zaplatenia.

„Pri urgenciách na zaplatenie úhrad za využívané služby uviedol, že to uhradí prostredníctvom internetového portálu. Ani v jednom z preukázaných prípadov tak ale neurobil,“ uviedla Ligdayová. Poškodené podniky škodu vyčíslili na takmer 3 200 eur.

Viac k témam: Hotely, Podvod, Trestné stíhanie, Ubytovanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Mladík si užíval služby v prešovských hoteloch. Keď však prišlo na platenie, utiekol © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.