Štvrtok, 22. október 2020
Malá oblačnosť  7,7 °C
Mimoriadne správy

Mladíci sa viezli na nárazníkoch vlaku, „letné dobrodružstvo“ intenzívne zamestnáva políciu

 Webnoviny   2. august 2020  50
Mladíci sa viezli na nárazníkoch vlaku, „letné dobrodružstvo“ intenzívne zamestnáva políciu

2.8.2020 (Webnoviny.sk) - Bratislavskí policajti sa intenzívne zaoberajú "letným dobrodružstvom" dvoch mladíkov. Ako informuje polícia na sociálnej sieti, ešte 30. júla sa dvaja neznámi mladí muži v úseku Bratislava – Nové Mesto a Bratislava ÚNS viezli na zadných nárazníkoch osobného vlaku.

V tejto súvislosti polícia vyzýva občanov, aby akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby, oznámili na bezplatné číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo formou súkromnej správy na Polícia SR - Bratislavský kraj. Za takýto priestupok hrozí páchateľom pokuta vo výške od 100 do 1000 eur.

Polícia zároveň upozorňuje, že v tomto prípade ide o mimoriadne nezodpovedné a nebezpečné konanie, ktoré môže nielen ohroziť zdravie, ale môže mať až tragické následky.

Viac k témam: priestupok, vlak
Zdroj: Webnoviny.sk - Mladíci sa viezli na nárazníkoch vlaku, „letné dobrodružstvo“ intenzívne zamestnáva políciu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.