Piatok, 31. júl 2026
Mimoriadne správy
- Tusk: Varšava zváži presun ďalších rakiet pre systémy Patriot na Ukrajinu
- Trump si nie je istý, či USA povolia Ukrajine výrobu rakiet Patriot. Tvrdí, že ide o „výnimočnú zbraň“
- Po ukrajinskom útoku horel logistický areál spoločnosti Wildberries vo Volgograde – VIDEO
- Hamas súhlasil s dohodou o odzbrojení a postupnom stiahnutí izraelských síl z Pásma Gazy
- Top foto dňa (30. júl 2026): Extrémne horúčavy vo svete, Labutia fontána, Trhovisko Žilinská a autosalón
Ministerstvo vnútra vyhlásilo verejné obstarávanie, na zabezpečenie mobilnej komunikácie chce minúť osem milión eur
Webnoviny 14. marec 2021 654
14.3.2021 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo vnútra vyhlásilo verejné obstarávanie na zabezpečenie internej mobilnej komunikácie pre svoje zložky. Ako sa uvádza v oznámení na internetovej stránke Úradu pre verejné obstarávanie, náklady na zabezpečenie predmetnej služby odhadujú na 8 602 877 eur bez DPH.
„Predmetom zákazky je zriadenie a poskytovanie komplexnej, bezpečnej, efektívnej a ekonomicky výhodnej elektronickej komunikačnej služby (hlasové volania, SMS, MMS, internetové pripojenie v mobilných komunikačných zariadeniach) prostredníctvom jednotnej virtuálnej privátnej siete (VPS) pre účastníkov Ministerstva vnútra SR," uviedol rezort.
Jednou zo stanovených podmienok ministerstva napríklad je, aby dostatočný signál pokrytia potrebný pre komunikáciu bol zabezpečený aj na hraničných priechodoch. Ďalšou z podmienok je, aby na na vybraných SIM kartách rezortu bolo umožnené šifrovanie hovoru. „Dátové fondy VPS nesmú opustiť územie SR," zdôraznilo ministerstvo.
Záujemcovia o zabezpečenie komunikácie môžu ministerstvu predkladať ponuky do deviateho apríla. Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť najvýhodnejšia cena.
Viac k témam: interná komunikácia, mobil, verejné obstarávanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Ministerstvo vnútra vyhlásilo verejné obstarávanie, na zabezpečenie mobilnej komunikácie chce minúť osem milión eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Labute tu nie sú symbolom nežnosti. Sú zbraňou. Fantasy novinka Zrada čiernej labute
Útočník z Berlína sa pred smrtiacim útokom prihlásil k Islamskému štátu
Pellegrini navštívil v Pekingu aj technologické centrum, zaujali ho najmä roboty používané v zdravotníctve