Streda, 21. február 2024
Zamračené  3 °C
Mimoriadne správy

Minister Šutaj Eštok kontroverzne vystupoval v relácii Na telo. Neprišiel odpovedať na otázky moderátora, ale povedať to, čo chce

 Webnoviny  28. január 2024  115  
Minister Šutaj Eštok kontroverzne vystupoval v relácii Na telo. Neprišiel odpovedať na otázky moderátora, ale povedať to, čo chce

28.1.2024 (SITA.sk) - Ja som sem neprišiel odpovedať na vaše otázky, prišiel som sem povedať to, čo chcem. V diskusnej relácii Na telo s Michalom Kovačičom televízie Markíza to povedal minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).

Reagoval tak na niektoré otázky moderátora Kovačiča pri diskusii o zmenách v Trestnom zákone. Dodal, že ak sa to moderátorovi nepozdáva, tak ho nemá do relácie volať.

Kovačič podotkol, že si myslel, že na otázky je tam on, hostia na odpovede. Minister mal okrem toho niekoľko konfrontácií s druhou hostkou relácie Veronikou Remišovou (hnutie Slovensko).

Viac k témam: diskusná relácia Na telo, Minister vnútra SR, Novela Trestného zákona
Zdroj: SITA.sk - Minister Šutaj Eštok kontroverzne vystupoval v relácii Na telo. Neprišiel odpovedať na otázky moderátora, ale povedať to, čo chce © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.