Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Minister Lengvarský priblížil, kedy sa na Slovensku uvoľnia opatrenia proti koronavírusu
9.2.2022 (Webnoviny.sk) - Opatrenia proti šíreniu koronavírusu, aké ich poznáme v súčasnosti, by mali prestať platiť niekedy okolo marca. Pred stredajším rokovaním vlády to uviedol minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský.
Viac o téme: Koronavírus
„Včera (v utorok - pozn. red.) bolo zasadnutie konzília aj za účasti premiéra. Bavili sme sa o období po vrchole omikronu. Okolo konca marca by sme mali byť v režime, ktorý by umožňoval bežný život občanom," povedal Lengvarský.
Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Minister zdravotníctva SR, Pandemické opatrenia
Zdroj: Webnoviny.sk - Minister Lengvarský priblížil, kedy sa na Slovensku uvoľnia opatrenia proti koronavírusu © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov