Štvrtok, 4. jún 2026
Mimoriadne správy
- Brusel schválil 100 miliónov eur pre libanonskú armádu po prímerí s Izraelom
- Maďarský premiér Magyar žiada EÚ o ukončenie konania proti Budapešti
- Trump kritizoval Kongres za hlasovanie o stiahnutí amerických síl z vojny proti Iránu
- Na Istrijskom polostrove spadlo športové lietadlo, hlásia štyroch mŕtvych
- Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová sľúbila pomoc Arménsku proti ruskému nátlaku
Minister Gál nebude kandidovať v najbližších voľbách, má na to milión dôvodov
Webnoviny 30. október 2019 725
30.10.2019 (Webnoviny.sk) - Minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd) nebude kandidovať v najbližších parlamentných voľbách a po volebnom období odíde z politiky. Povedal to v stredu novinárom po rokovaní vlády. Dodal, že sa vráti k advokátskej praxi a podnikaniu.
„Nebudem už na kandidátke. Mám na to milión dôvodov. Už v lete som sa tak rozhodol. Vrátim sa do civilného života a veľmi sa na to teším,“ povedal Gál.
Viac k témam: minister spravodlivosti SR, Parlamentné voľby do NRSR na Slovensku 2020
Zdroj: Webnoviny.sk - Minister Gál nebude kandidovať v najbližších voľbách, má na to milión dôvodov © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Rheinmetall podpísal s Rumunskom zbrojný kontrakt za 5,7 miliardy eur
Keď oni päťsto cieľov, mi aspoň jeden, ale poriadny. Lukašenko sa údajne nepriamo vyhráža likvidáciou Zelenského
Izraelský minister obrany pohrozil útokmi na Bejrút, tvrdí, že má podporu USA