Nedeľa, 25. február 2024
Polojasno  4,6 °C
Mimoriadne správy

Meteorológovia vydali výstrahy druhého stupňa pred snehom v Bratislavskom okrese, platia aj pre ďalšie oblasti

 Webnoviny  23. december 2023  78  
Meteorológovia vydali výstrahy druhého stupňa pred snehom v Bratislavskom okrese, platia aj pre ďalšie oblasti

23.12.2023 (SITA.sk) - Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal výstrahy druhého stupňa pred snehom v Bratislavskom okrese. Výstrahy platia v sobotu od 15:00 do 18:00.

Meteorológovia tvrdia, že ojedinele spadne 15 centimetrov nového snehu. SHMÚ vydal aj hydrologické výstrahy druhého stupňa v okrese Turčianske Teplice, Nové Zámky - sever, Zlaté Moravce, Topoľčany, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Prievidza.

Výstrahy tam platia do pondelka 25. decembra 18:00 a pre okresy Levice - západ, Žarnovica, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Zvolen, Detva, Veľký Krtíš, Krupina, Lučenec a Levice, kde výstrahy platia do pondelka 10:00.

Viac k témam: Bratislava, Hydrologické výstrahy, Meteorológia, Sneženie, Výstrahy
Zdroj: SITA.sk - Meteorológovia vydali výstrahy druhého stupňa pred snehom v Bratislavskom okrese, platia aj pre ďalšie oblasti © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.