Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Medzi Ilavou a Hornou Porubou sa stala tragická dopravná nehoda, vodič auta prišiel o život po náraze do stromu – FOTO
10.2.2025 (SITA.sk) - Po náraze do stromu medzi Ilavou a obcou Horná Poruba zomrel cez víkend vodič osobného auta značky Ssangyong. Na ceste II/574 podľa trenčianskej policajnej hovorkyne Petry Klenkovej pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy najmä svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla a nákladu, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvídať.
S vozidlom prešiel cez protismerný jazdný pruh, mimo vozovky strechou vozidla narazil do stromu pod cestou. 40-ročný vodič utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.
„U muža bola nariadená súdnolekárska pitva, kde sa bude zisťovať aj prítomnosť alkoholu, prípadne iných návykových látok," dodala Klenková. Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu Trenčíne začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Okolnosti, miera zavinenia a príčina dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.
Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, trenčianska polícia
Zdroj: SITA.sk - Medzi Ilavou a Hornou Porubou sa stala tragická dopravná nehoda, vodič auta prišiel o život po náraze do stromu – FOTO © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov