Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Matoviča chcú podľa Remišovej diskreditovať a šikanovať, pretože poukazuje na zlyhania koalície
BRATISLAVA 9. mája (WebNoviny.sk) - Podľa poslanca SaS Juraja Drobu bol predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič vždy na správnej strane barikád.
Odporúčame:
Aktualizované: Matovič označil Danka za psychopata, na parlamentné schôdze už chodiť nebude
"Naďalej má moju plnú dôveru, ako ju mal, keď som ako jediný poslanec SaS v roku 2010 hlasoval proti jeho vylúčeniu z poslaneckého klubu SaS," reagoval Droba na Matovičovo rozhodnutie nezúčastňovať sa na zasadnutiach parlamentu.
Odporúčame:
Matovičovi sa vyhrážal neznámy muž, podľa Mosta-Híd by mal podať trestné oznámenie
Podľa poslankyne Veroniky Remišovej (OĽaNO) niektorým predstaviteľom vládnej koalície prekáža, že Matovič poukazuje na ich zlyhania a korupciu, preto ho chcú diskreditovať a šikanovať. "Ja spolu s ostatnými členmi poslaneckého klubu Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti budeme o to intenzívnejšie pracovať a prinášať riešenia na zlepšenie Slovenska," uviedla.
Matovič v pondelok vyhlásil, že sa nebude zúčastňovať na zasadnutí parlamentu. Ako povedal na brífingu, nechce sa totiž podriaďovať predsedovi Národnej rady SR Andrejovi Dankovi, ktorého označil za psychopata.
Podľa vlastných slov zažíva posledné dva roky štvanicu, ktorá vyvrcholila minulý týždeň, keď sa mu neznámy muž vyhrážal smrťou.
Matovič tento incident takisto spája s predsedom parlamentu. Neznámy muž podľa jeho slov k nemu pristúpil pri prechádzke so psom a povedal mu: "do pondelka máš termín a vypadneš odtiaľ, lebo ti nájdem vlak. My ťa vyhadzovať nebudeme". Podľa Matoviča to súvisí s jeho poslaneckým mandátom.
Podľa vlastných slov zažíva posledné dva roky štvanicu, ktorá vyvrcholila minulý týždeň, keď sa mu neznámy muž vyhrážal smrťou.
Matovič tento incident takisto spája s predsedom parlamentu. Neznámy muž podľa jeho slov k nemu pristúpil pri prechádzke so psom a povedal mu: "do pondelka máš termín a vypadneš odtiaľ, lebo ti nájdem vlak. My ťa vyhadzovať nebudeme". Podľa Matoviča to súvisí s jeho poslaneckým mandátom.
Viac k témam: Andrej Danko, Igor Matovič, Juraj Droba, Národná rada SR, OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, SaS Sloboda a Solidarita, Veronika Remišová
Zdroj: Webnoviny.sk - Matoviča chcú podľa Remišovej diskreditovať a šikanovať, pretože poukazuje na zlyhania koalície © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznisNasledujúci článok
Školy sa môžu zapojiť do programu Zelená škola
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov