Štvrtok, 5. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Maloletá osoba v Zlatých Moravciach vyskočila z balkóna, na mieste zasahoval aj vrtuľník
24.1.2025 (SITA.sk) - Záchranári v piatok dopoludnia na základe volania na linku 155 vyslali rýchlu lekársku a rýchlu zdravotnú pomoc do Zlatých Moraviec, kde podľa prvých informácií vyskočila z balkóna maloletá osoba.
Výjazd záchranárov potvrdila hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Danka Capáková. Bližšie informácie o prípade, ani jeho následkoch, zatiaľ nie sú známe.
Na mieste zasahovala aj vrtuľníková záchranná služba. "Maloletá osoba bola letecky transportovaná do nemocnice v Bratislave. Vzhľadom na to, že ide o maloletého pacienta, bližšie informácie nebudeme poskytovať," dodala Danka Capáková.
Viac k témam: maloletá osoba, Pád z balkóna, Záchranári, Zlaté Moravce
Zdroj: SITA.sk - Maloletá osoba v Zlatých Moravciach vyskočila z balkóna, na mieste zasahoval aj vrtuľník © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
S novou Tipos kampaňou prichádza explózia radosti
Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
Zuzana Ťapáková bola ministerkou Šimkovičovou vymenovaná do funkcie generálnej riaditeľky SND
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu