Pondelok, 28. september 2020
Slabý dážď  6,9 °C
Mimoriadne správy

Lovci lebiek chytili Štefana, mladíkovi hrozí doživotie za zločiny vo Veľkej Británii (foto)

 Webnoviny   6. február 2020  45
Lovci lebiek chytili Štefana, mladíkovi hrozí doživotie za zločiny vo Veľkej Británii (foto)

6.2.2020 (Webnoviny.sk) - Lovci lebiek vypátrali 20-ročného Štefana z Krompách, ktorému hrozí doživotný trest. Na mladíka vydali zatykač orgány zo Spojeného kráľovstva. Ako informovala polícia na sociálnej sieti, podľa nich Štefan spoločne s ďalšími dvomi mužmi vlani v novembri v Sheltone napadli ženu a niekoľkokrát ju znásilnili.

Štefan ušiel zo Spojeného kráľovstva a následne ho obvinili zo spáchania dvoch trestných činov, a to zo zločinov znásilnenia. Za tieto skutky mu hrozí doživotný trest.

Ako uviedla polícia, Štefan sa vrátil na Slovensko, ale urobil také opatrenia, aby sťažil prácu policajných pátračov. Na základe operatívno pátracej činnosti boli vytypované lokality, kde by sa mohol ukrývať. Dňa 3. februára ho zadržali v dome jeho známeho.

Viac k témam: lovci lebiek, podozrivý zo znásilnenia
Zdroj: Webnoviny.sk - Lovci lebiek chytili Štefana, mladíkovi hrozí doživotie za zločiny vo Veľkej Británii (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.