Pondelok, 22. jún 2026
Mimoriadne správy
- Blanár v Paname: Slovensko chce využiť nové obchodné príležitosti v Latinskej Amerike
- Lukašenko dostal od Zelenského ultimátum. Bielorusko má týždeň na odstránenie zariadení pomáhajúcich Rusku
- Trumpom podporovaný kandidát tesne vyhral prezidentské voľby v Kolumbii
- Top foto dňa (21. jún 2026): Koncert Stinga, búrka v Bratislave, letný slnovrat, bociany a požiar Iron Fire
- Tisíce ľudí vyšli v Prahe do ulíc na obranu verejnoprávnych médií, žiadajú odchod ministra kultúry
Lodníci si počas plavby všimli telo, šlo o mladú ženu so záťažou na nohe
Webnoviny 27. august 2021 661
27.8.2021 (Webnoviny.sk) - Vodná nádrž Domaša v Prešovskom kraji vyplavila mŕtve telo ženy, ktorá mala na nohe priviazanú záťaž. Informáciu priniesol spravodajský portál TV Joj Noviny.sk.
Telo ženy zbadali lodníci počas plavby výletnej lode. Podľa prvotných informácií mala žena na nohe drôtom priviazané vedro. Portál Noviny.sk uviedol, že aktuálne sa už na mieste nachádzajú obhliadajúci lekár, polícia aj hasiči.
Na webe Domaši sa k prípadu vyjadrili: „Mladá žena sa pravdepodobne rozhodla ukončiť svoj život v Domaši. Polícia našla na jej nohe pripevnené vedro so závažím. Je to ľudská tragédia.“
Viac k témam: Domaša, mŕtva žena
Zdroj: Webnoviny.sk - Lodníci si počas plavby všimli telo, šlo o mladú ženu so záťažou na nohe © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Kto aranžoval kvety na Titanicu? Román, ktorý prekvapí nečakanou záhadou aj veľkým srdcom
Bolívijský rezident vyhlásil výnimočný stav a nasadil políciu proti opozičným blokádam ciest
Meloniová ma opakovane prosila o spoločnú fotografiu, vyhlásil Trump