Utorok, 4. august 2020
Oblačno  16,4 °C
Mimoriadne správy

Kyselica bude na brannobezpečnostnom výbore vysvetľovať svoje pôsobenie u vojenských „tajných“

 Webnoviny  Štvrtok, 14:18  20
Kyselica bude na brannobezpečnostnom výbore vysvetľovať svoje pôsobenie u vojenských „tajných“

30.7.2020 (Webnoviny.sk) - Lukáš Kyselica (OĽaNO) bude na výbore Národnej rady SR (NR SR) pre obranu a bezpečnosť vysvetľovať svoje pôsobenie vo vojenskom spravodajstve. Informoval o tom vo svojom profile na sociálnej sieti. Rokovanie výboru sa uskutoční v piatok 31. júla o 10:00.

„Zajtra sa o 10:00 zúčastním na brannobezpečnostnom výbore. Dostávam denne množstvo otázok. Keďže som nechcel dávať prednosť žiadnemu médiu, zajtra po skončení výboru budem k dispozícii pre novinárov a ich otázky," ozrejmil Kyselica.

Predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO) v utorok 28. júla verejnosť informoval, že Lukáš Kyselica končí vo funkcii štátneho tajomníka ministerstva vnútra.

Viac k témam: výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť
Zdroj: Webnoviny.sk - Kyselica bude na brannobezpečnostnom výbore vysvetľovať svoje pôsobenie u vojenských „tajných“ © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.