Pondelok, 13. júl 2020
Slnečno  9,4 °C
Mimoriadne správy

Kurilovská zvažuje ponuku od Druckera, má šancu vstúpiť do pripravovanej strany

 Webnoviny   5. august 2019  21
Kurilovská zvažuje ponuku od Druckera, má šancu vstúpiť do pripravovanej strany

5.8.2019 (Webnoviny.sk) - Rektorka Akadémie Policajného zboru SR a špecialistka na trestné právo Lucia Kurilovská dostala ponuku vstúpiť do pripravovanej strany Tomáša Druckera. Ako uviedla pre agentúru SITA, túto ponuku zvažuje.

Bývalý minister zdravotníctva a minister vnútra Tomáš Drucker koncom júna oznámil, že vyráža medzi ľudí, chce diskutovať o senioroch, rodinách aj o zdravotníctve. Povedal to vo videu, ktoré zverejnil na svojej stránke na Facebooku.

Drucker, ktorý pre médiá viackrát potvrdil, že zvažuje založiť politickú stranu, skončil v júnovom prieskume dôveryhodnosti politikov tretí po premiérovi Petrovi Pellegrinim a po prezidentke SR Zuzane Čaputovej.

Agentúra SITA oslovila aj Tomáša Druckera.

Viac k témam: Akadémia Policajného zboru v Bratislave
Zdroj: Webnoviny.sk - Kurilovská zvažuje ponuku od Druckera, má šancu vstúpiť do pripravovanej strany © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.