Štvrtok, 23. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Ktorá strana chce dosadiť do kresla prezidenta svojho kandidáta? Sme rodina nezabojuje a Smer-SD chystá prekvapenie
Webnoviny 15. máj 2022 606
15.5.2022 (Webnoviny.sk) - Hnutie Sme rodina nebude mať v najbližších prezidentských voľbách žiadneho vlastného kandidáta. V nedeľnej diskusnej relácii televízie TA3 V politike to povedal predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina). V hnutí sa podľa jeho slov poradia a rozhodnú, ktorého z kandidátov následne podporia.
Naopak, opozičná strana Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) vlastného kandidáta do prezidentských volieb postaví. „Bude to slovenský a sociálne orientovaný kandidát, ktorý nebude vnímať členstvo Slovenska v Európskej únii ako nejaké otroctvo," ozrejmil v relácii šéf Smeru-SD Robert Fico.
Viac k témam: Prezidentské voľby
Zdroj: Webnoviny.sk - Ktorá strana chce dosadiť do kresla prezidenta svojho kandidáta? Sme rodina nezabojuje a Smer-SD chystá prekvapenie © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru