Pondelok, 1. jún 2020
Jasno  9,4 °C
Mimoriadne správy

Košičan zviazal svoju ženu a do očí jej nastriekal slzný plyn. Chcel, aby sa k nemu vrátila

 Webnoviny   2. december 2019  58
Košičan zviazal svoju ženu a do očí jej nastriekal slzný plyn. Chcel, aby sa k nemu vrátila

2.12.2019 (Webnoviny.sk) - Z obmedzovania osobnej slobody je obvinený 48-ročný Košičan. Koncom minulého týždňa zviazal svoju ženu a do tváre jej nastriekal slzný plyn. Chcel, aby sa k nemu vrátila. Incident sa odohral na rýchlostnej ceste smerujúcej do Košíc - Šace.

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, 48-ročný muž zastavil svoje auto a predstieral, že má poruchu. Prešiel na stranu spolujazdca, kde sedela jeho 38-ročná manželka.

Otvoril dvere, zohol a spútal jej nohy sťahovacou upínacou páskou, ktorú mal pripravenú pod sedadlom. Do tváre jej nastriekal slzný plyn a pustil ju, až keď mu sľúbila, že sa k nemu vráti. Za tento zločin, spáchaný na chránenej osobe, hrozí obvinenému mužovi trest na tri roky až osem rokov.

Viac k témam: slzný plyn
Zdroj: Webnoviny.sk - Košičan zviazal svoju ženu a do očí jej nastriekal slzný plyn. Chcel, aby sa k nemu vrátila © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.