Utorok, 16. júl 2024
Slabý dážď  28,4 °C
Mimoriadne správy

Korčok reaguje na šírenie hoaxov o tom, že vlastní americký pas, zvažuje aj podanie trestného oznámenia (video)

 Webnoviny   3. január 2024  121  
Korčok reaguje na šírenie hoaxov o tom, že vlastní americký pas, zvažuje aj podanie trestného oznámenia (video)

3.1.2024 (SITA.sk) - Bývalý minister zahraničných vecí a prezidentský kandidát Ivan Korčok uvažuje o podaní trestného oznámenia na šíriteľov hoaxu o tom, že má pas Spojených štátov amerických.

Hoax sa podľa Korčoka šíri po sociálnych sieťach. Trvá na tom, že má pas Slovenskej republiky, keďže je občan SR. Informáciu, že má americký pas, považuje za porušenie zákona a chce sa poradiť s právnikom.

„Je zjavné, že vládna koalícia ešte neoznámila meno svojho kandidáta na post prezidenta, ale trollie farmy si už robia svoju prácu a bežia naplno,“ skonštatoval Korčok vo videu na sociálnej sieti. V rámci statusu podotkol, že bude zaujímavé zistiť, odkiaľ tieto klamstvá vychádzajú.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: americký pas, Bývalý minister zahraničných vecí, Hoaxy, Trestné oznámenie
Zdroj: SITA.sk - Korčok reaguje na šírenie hoaxov o tom, že vlastní americký pas, zvažuje aj podanie trestného oznámenia (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.