Utorok, 10. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Komisia odporučila súdnej rade disciplinárne stíhať Haitovú, klamala o komunikácii z mobilu
16.12.2019 (Webnoviny.sk) - Komisia súdnej rady odporučila svojim kolegom, aby podali disciplinárny podnet na Andreu Haitovú, sestru bývalej štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej. Dôvodom sú klamlivé informácie, ktoré sa týkajú komunikácie z jej mobilného telefónu. Haitová pred komisiou totiž uviedla, že nevymazala zo svojho telefónu žiadne správy, pričom Národná kriminálna agentúra (NAKA) tieto tvrdenia vyvrátila.
Viac k témam: Kočner komunikácia Threema
Zdroj: Webnoviny.sk - Komisia odporučila súdnej rade disciplinárne stíhať Haitovú, klamala o komunikácii z mobilu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Na filmovom festivale v Bergame predstavia kolekciu krátkych animovaných filmov Viktora Kubala
Koniec bublinkových fólií či polystyrénových výplní. E-shopy budú musieť baliť tovar po novom
Európa vlnou regulácií oslabuje firmy, Klub 500 volá po aktívnej ochrane slovenskej ekonomiky