Sobota, 24. október 2020
Slabý dážď  9,3 °C
Mimoriadne správy

Kartou alebo v hotovosti? V PLANEO Elektro prosím radšej na splátky

 Webnoviny   8. september 2020  94
Kartou alebo v hotovosti? V PLANEO Elektro prosím radšej na splátky

8.9.2020 (Webnoviny.sk) - Nakupovať a pritom ušetriť môžete v sieti kamenných predajní PLANEO Elektro, keď využijete nákup na splátky. Vyjde vás to lacnejšie, než platba v hotovosti!

Ak potrebujete zariadiť domácnosť, nemusíte kupovať každý mesiac jeden nový spotrebič. Vďaka výhodným splátkam v PLANEO Elektro nakúpite všetky potrebné veľké spotrebiče naraz a oveľa lacnejšie.

Zišiel by sa nový mixér, ale doteraz ste jeho kúpu odkladali, lebo ten starý ešte poslúžil? Zmeňte to teraz!

Nákup s výhodnými splátkami vyrieši aj situáciu v rodinách školákov. Každé školopovinné dieťa dnes už potrebuje minimálne tablet, starší žiaci sa bez kvalitného notebooku nezaobídu a vhod príde aj tlačiareň.

Na splátky v PLANEO Elektro si môžete teraz dovoliť aj automatické espress PHILIPS – EP2235/40

Ako nakúpiť na splátky lacnejšie ako v hotovosti?


Je to veľmi jednoduché. Na stránke planeo.sk si od 7.9.2020 do 20.9.2020 nájdite svoju kamennú predajňu a zájdite si do nej po svoj vybraný spotrebič v minimálne hodnote 138 €. Hodnota úveru na vybraný výrobok alebo výrobky na jednom pokladničnom doklade musí byť minimálne 118 eur a získate zľavu v podobe 2 mesačných splátok. Akcia sa vzťahuje na tieto splátkové produkty:

  • Pevné splátky od 10 eur do 130 eur od spoločnosti QUATRO,

  • Bez akontácie (akontácia 0 %)

  • Minimálna doba splácania úveru 13 mesiacov


Viac informácií nájdete na www.planeo.sk.

Informačný servis

Viac k témam: nákup na splátky, PLANEO Elektro, PR
Zdroj: Webnoviny.sk - Kartou alebo v hotovosti? V PLANEO Elektro prosím radšej na splátky © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.