Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
- Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov
BRATISLAVA 28. mája (WebNoviny.sk) - Policajt v čase osobného voľna chytil cudzinca, ktorý si prisvojil hotovosť zabudnutú v bankomate na Zámockej ulici v bratislavskom Starom Meste.
Tridsaťdeväťročného Jamesa zlákalo 500 eur, ktoré trčali v podávači. Peniaze si vytiahol a chcel odísť. Všetko videl náhodný svedok a keď sa vrátil na miesto aj zábudlivý majiteľ peňazí, spolu sa za cudzincom rozbehli.
Odporúčame:
Foto: Ivan smetiakom rozbil výklad potravín a ukradol cigarety a cukrovinky
Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szieiff, policajt, ktorý bol na ulici, muža zadržal až do príchodu privolanej hliadky.
Tí cudzinca predviedli na policajné oddelenie a obvinili zo zatajenia veci. Prípad riešia v tzv. super rýchlom konaní. Hrozí mu trest až na jeden rok.
Viac k témam: bankomat, Bratislava, krádež, krimi
Zdroj: Webnoviny.sk - James si prisvojil peniaze zabudnuté v bratislavskom bankomate © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk