Štvrtok, 5. február 2026
Mimoriadne správy
- Eurobarometer odhalil rastúce obavy Európanov aj Slovákov, najväčšie očakávania od Únie majú mladí ľudia
- Grécky premiér Kyriakos Mitsotakis vyzval na zrušenie kontroverznej ministerskej imunity
- Rádio je najdôveryhodnejším typom média v Európe, podľa prieskumu dôvera v online prostredí dlhodobo klesá
- Prvá návšteva slovenského predstaviteľa v Andorre. Marek Eštok hovoril o daniach, EÚ aj Ukrajine – FOTO
- Šimkovičová rokovala v Prahe s českým ministrom kultúry, hovorili o spoločných projektoch
Ja sa zastrašiť nenechám, reaguje Šutaj Eštok na trestné oznámenie liberálov
9.11.2023 (SITA.sk) - Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) odkazuje každému, že sa nenechá zastrašiť. Reagoval tak na podanie trestného oznámenia na jeho osobu stranou Sloboda a Solidarita (SaS).
„Je to zúfalý pokus zúfalých politikov v snahe získať mediálnu pozornosť...Rešpektujem, že SaS, rovnako ako skupina čurillovcov sa rozhodli na mňa podať trestné oznámenie, ale odkazujem každému, že ja sa zastrašiť nenechám a budem vždy konať v zmysle zákona a postupovať iba v zmysle zákona. Iba zákon je mojim morálnym kompasom,“ vyhlásil Šutaj Eštok.
Viac k témam: Čurillovci, Minister vnútra SR, Trestné oznámenie, Vyšetrovatelia NAKA, Zneužitie právomoci verejného činiteľa
Zdroj: SITA.sk - Ja sa zastrašiť nenechám, reaguje Šutaj Eštok na trestné oznámenie liberálov © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Grécky premiér Kyriakos Mitsotakis vyzval na zrušenie kontroverznej ministerskej imunity
Hotelieri žiadajú spravodlivé podmienky pre všetkých ubytovateľov, poukazujú na krátkodobé prenájmy cez online platformy