Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Hlas-SD nespolupracuje so SaS ani progresívcami. Raši tiež verí, že Pellegrini bude opäť premiérom (video)
12.4.2023 (SITA.sk) - Hlas-SD dosiaľ nespolupracoval ani s hnutím Progresívne Slovensko (PS), ani so stranou Sloboda a Solidarita (SaS). S nikým z nich nekomunikuje ani o povolebnej spolupráci. Na tlačovej besede to uviedol podpredseda Hlasu-SD Richard Raši.
Reagoval tak na to, že na tlačovej besede predsedov Slovenskej národnej strany (SNS) a Život-NS ich predsedovia Andrej Danko a Tomáš Taraba apelovali na Hlas-SD, aby vylúčil spoluprácu s obomi menovanými politickými subjektmi.
S Dankom Hlas-SD tiež nekomunikuje a Raši nepovažuje za potrebné reagovať na jeho výzvy. Hlas-SD má podľa neho stále ambíciu zostavovať budúcu vládu, a verí, že ich predseda Peter Pellegrini by mohol byť premiérom.
Viac k témam: Opozícia, Podpredseda strany Hlas-SD, Politická kríza, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Spolupráca
Zdroj: SITA.sk - Hlas-SD nespolupracuje so SaS ani progresívcami. Raši tiež verí, že Pellegrini bude opäť premiérom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov