Utorok, 20. máj 2025
Mimoriadne správy
Heger si nevie predstaviť, že by nejaký poslanec vystavil občanov dôsledkom z neschválenia rozpočtu

10.12.2022 (Webnoviny.sk) - Eduard Heger si nevie predstaviť, že nejaký poslanec by vystavil občanov dôsledkom neschválenia rozpočtu. Povedal to v relácii RTVS Sobotné dialógy.
Na podporu rozpočtu podľa neho apelujú odbory, zamestnávatelia, samosprávy aj prezidentka SR Zuzana Čaputová. Pomoc v rozpočte je podľa premiéra jasne pomenovaná, je zrejmé, na aké účely bude použitý aký objem prostriedkov.
Viac k témam: Odbory, Prezidentka SR, Samosprávy, Štátny rozpočet, Zamestnávatelia
Zdroj: Webnoviny.sk - Heger si nevie predstaviť, že by nejaký poslanec vystavil občanov dôsledkom z neschválenia rozpočtu © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.