Piatok, 4. júl 2025
Slabý dážď  16,4 °C
Mimoriadne správy

Hasiči z Trenčína zachraňovali paraglajdistu, zostal uviaznutý na strome

 Webnoviny  24. jún 2021  370  
Hasiči z Trenčína zachraňovali paraglajdistu, zostal uviaznutý na strome

24.6.2021 (Webnoviny.sk) - Štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z Trenčína pomáhali v stredu večer paraglajdistovi, ktorý uviazol na jednom zo stromov v hustom lesnom poraste v obci Horná Súča (okres Trenčín). Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva HaZZ Marián Petrík.

„Hasiči po príchode na miesto zistili, že paraglajdista nebol zranený, pričom zostal uviaznutý na strome v približne sedemmetrovej výške. Vzhľadom na malú výšku a priemer stromu hasiči paraglajdistu naviazali a následne pomocou lana bezpečne spustili na zem," uviedol k zásahu Petrík.

Viac k témam: hasiči, paraglajdista
Zdroj: Webnoviny.sk - Hasiči z Trenčína zachraňovali paraglajdistu, zostal uviaznutý na strome © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.