Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Hasiči mali doobeda sedem výjazdov v súvislosti so silným vetrom, zasahovať museli v Malackách a Pezinku
Webnoviny 30. január 2022 524
30.1.2022 (Webnoviny.sk) - Príslušníci okresných riaditeľstiev v Malackách a Pezinku a členovia dobrovoľných hasičských zborov vykonali v nedeľu do 11:30 v súvislosti s vetrom sedem výjazdov. Počet zasahujúcich príslušníkov Hasičského a záchranného zboru bolo 12 a počet použitej techniky päť.
Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Bratislave v tlačovej správe.
Viac k témam: Hasiči, Silný vietor
Zdroj: Webnoviny.sk - Hasiči mali doobeda sedem výjazdov v súvislosti so silným vetrom, zasahovať museli v Malackách a Pezinku © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Fico za riešenie situácie v Hormuzskom prielive považuje dôsledné dodržiavanie medzinárodného práva – FOTO
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu