Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Foto: Vodič sa snažil vyhnúť srne, strhol riadenie a s autom skončil na streche
30.10.2019 (Webnoviny.sk) - Trenčianska krajská polícia informovala o dopravnej nehode, ktorá sa stala v stredu popoludní pri Košeckom Podhradí v okrese Ilava. "Podľa vyjadrenia 35-ročného vodiča Alfy Romeo sa snažil vyhnúť zrážke so srnou, strhol riadenie a následne sa prevrátil na strechu. Vodič utrpel zranenie a absolvuje potrebné lekárske vyšetrenia," uviedla krajská polícia na svojom oficiálnom facebookovom profile. Dychová skúška u vodiča bola podľa informácia polície negatívna.
Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Vodič sa snažil vyhnúť srne, strhol riadenie a s autom skončil na streche © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Monika vytiahla po facke nôž a dvakrát bodla druha Igora, súd jej udelil trojročnú podmienkuNasledujúci článok
Aký by mal byť pokladničný systém pre E-kasu? Markeeta má viacero predností
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO