Utorok, 21. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Foto: Vodič Passatu už ráno nafúkal viac ako tri promile, o Petrovom treste rozhodne súd
Webnoviny 26. november 2019 665
26.11.2019 (Webnoviny.sk) - Viac ako tri promile alkoholu v dychu namerali policajti vodičovi VW Passat, ktorého chytili ráno v Novákoch. Šofér sa chcel vyhnúť policajnej hliadke a ukryl sa v blízkej uličke. Následne však vyštartoval na hlavnú cestu, čím hneď upútal ich pozornosť. Ako informovala trenčianska krajská polícia, 39-ročný Peter mal problém s komunikáciou.
Vodičovi pri dychovej skúške namerali 3,17 a pri opakovanej takmer 3,6 promile. Policajti šoféra zadržali a po lekárskom vyšetrení putoval do cely. Po vytriezvení ho neminulo obvinenie z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky. O jeho treste rozhodne súd.
Viac k témam: alkohol za volantom, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Vodič Passatu už ráno nafúkal viac ako tri promile, o Petrovom treste rozhodne súd © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Bezplatný zber elektroodpadu už aj v Košiciach
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete