Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
BRATISLAVA/KOŠICE 20. septembra (WebNoviny.sk) - S ťažkými zraneniami skončila 35-ročná žena, ktorú v stredu večer v Košiciach zrazilo auto.
Žena prechádzala cez priechod pre chodcov a 37-ročný vodič Fabie odbočoval zo Strojárenskej ulice na Komenského.
Odporúčame:
Otca s päťročnou dcérkou zrazilo auto na priechode pre chodcov, nehodu už vyšetruje polícia
Šoférovi alkohol nezistili, vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. Presné okolnosti nehody a mieru zavinenia vyšetrujú.
Viac k témam: nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Vodič Fabie zrazil ženu na priechode pre chodcov © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia