Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
BRATISLAVA/NÁMESTOVO 14. januára (WebNoviny.sk) - V Oravskej Polhore v okrese Námestovo sa zrazilo osobné auto s autobus, v ktorom boli prevažne deti. Na mieste zasahujú hasiči z Námestova.
Ako agentúru SITA informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru, v autobuse sa nachádzalo 51 cestujúcich, z toho 47 detí. Nikto z nich nebol zranený.
V osobnom aute sa zranila jedna osoba, ktorej hasiči poskytli predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Na miesto udalosti smeruje aj evakuačný autobus Hasičského a záchranného zboru.
Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: V Oravskej Polhore sa zrazilo auto s autobusom plným detí © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve
Trh práce menia technológie aj demografia, Aliancia sektorových rád reaguje a ponúka riešenia