Nedeľa, 7. jún 2026
Mimoriadne správy
- NATO posilňuje obranu v okolí Švédska a Fínska
- Top foto dňa (6. jún 2026): Api domčeky, pavilón šeliem, nový most, premiér SR, protest a dáždniky
- Trump tvrdí, že Iránu zostalo viac ako 20 percent rakiet
- Fico si vo Francúzsku uctil československých vojakov, pripomenul aj oslobodenie Slovenska – VIDEO
- Zelenskyj potvrdil ďalší dronový útok na Leningradskú oblasť
Foto: V obchodnom centre ukradli elektroniku a sto eur, polícia hľadá muža z kamerových záznamov
Webnoviny 23. január 2019 519
BRATISLAVA 23. januára (WebNoviny.sk) - Neznámy páchateľ úradoval v obchodnom centre na Pribinovej ulici v Bratislave. Zo zásuvky pod pultom jedného zo stánkov ukradol mobil, tablet a z pokladničky sto eur.
Ako agentúru SITA informoval bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, v súvislosti s objasňovaním tohto činu pátra polícia po osobách z kamerových záznamov, ktoré by svojimi informáciami mohli pomôcť k objasneniu tohto skutku.
Akékoľvek informácie možno poskytnúť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície.
Viac k témam: krádež, polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: V obchodnom centre ukradli elektroniku a sto eur, polícia hľadá muža z kamerových záznamov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Bezpečnostná rada nebude rokovať o obrnených transportéroch, Pellegrini prezradil programNasledujúci článok
Rozhodnite o tom, aký projekt podporí Tesco vo vašom okolí!
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov