Piatok, 6. december 2019
Jasno  -2,9 °C
Mimoriadne správy

Foto: V Medzibrode sa zrútila časť rodinného domu, hasiči so psom prehľadávajú sutiny

 Webnoviny  10. august 2019  32
Foto: V Medzibrode sa zrútila časť rodinného domu, hasiči so psom prehľadávajú sutiny

10.8.2019 (Webnoviny.sk) - Hasiči momentálne zasahujú v obci Medzibrod v okrese Banská Bystrica, kde došlo k zrúteniu časti rodinného domu.

Ako sa uvádza na facebookovej stránke Prezídia hasičského a záchranného zboru SR, rodinný dom, ktorého časť bola po rekonštrukčných prácach, sa zatiaľ z nezistených príčin zrútila po jednej hodine popoludní.

Tesne pred zrútením stihla dom opustiť jedna osoba. Momentálne sutiny prehľadáva deväť hasičov, keďže by sa v dome mohla nachádzať ďalšia osoba. Na miesto smeruje aj pes špeciálne vycvičený na prehľadávanie sutín. Osoba, ktorá dom opustila tesne pred zrútením, neutrpela žiadne zranenia,“ informujú hasiči.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Zrútenie rodinného domu v Medzibrode (fotografie)

Viac k témam: hasiči, zrútenie budovy
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: V Medzibrode sa zrútila časť rodinného domu, hasiči so psom prehľadávajú sutiny © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.