Nedeľa, 18. august 2019
Zamračené  15,7 °C
Mimoriadne správy

Foto: V Ľubovnianskych kúpeľoch horela výrobná hala, hasiči s ohňom bojovali niekoľko hodín

 Webnoviny  11. február 2019  26
Foto: V Ľubovnianskych kúpeľoch horela výrobná hala, hasiči s ohňom bojovali niekoľko hodín

BRATISLAVA 11. februára (WebNoviny.sk) - Na viac ako 300 tisíc eur odhadli škody po pondelkovom požiari v závode na výrobu minerálnej vody v Ľubovnianskych kúpeľoch. Hasiči s ohňom bojovali niekoľko hodín. Do závodu ich vyslali pred 02:00.

Ako agentúru SITA informovala Zuzana Farkasová z Prezídia HaZZ, horel sklad s PET fľašami a kartónmi, plamene sa rozšírili aj do výrobnej haly a zasiahli výrobné stroje. Na mieste zasahovali profesionáli z Ľubotína a Kežmarku a dobrovoľní hasiči z Novej Ľubovne a Podolinca.

Požiar lokalizovali až po piatich hodinách a úplne sa im ho podarilo zlikvidovať tesne pred ôsmou hodinou. Na miesto vyslali expertíznu skupinu na zisťovanie príčin vzniku požiaru.

Viac k témam: hasiči, Hasičský a záchranný zbor (HaZZ), požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: V Ľubovnianskych kúpeľoch horela výrobná hala, hasiči s ohňom bojovali niekoľko hodín © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.