Piatok, 25. apríl 2025

Mimoriadne správy
Foto: Sabina s Jaroslavom skončili v rukách polície, okradli Nikolu a napadli aj jej kamaráta
Webnoviny 15. máj 2019 362 0

BRATISLAVA/PRIEVIDZA 15. mája (WebNoviny.sk) - V rukách polície skončila dvojica, ktorá v Nitrianskom Rudne v okrese Prievidza olúpila 20-ročnú Nikolu. Len o štyri roky staršiu Sabinu a 29-ročného Jaroslava vyšetrovateľ obvinil zo zločinu lúpeže.
Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, Sabina Nikolu napadla a dokopala, obrali ju o mobil a bundu. Nikola sa ešte snažila získať veci späť.
So svojím známym páchateľov prenasledovali. Útoku sa nevyhol ani jej kamarát Mário. Dostal úder zozadu do hlavy. Obaja utrpeli drobné poranenia. Obvineným hrozí trest na tri roky až osem rokov.
Viac k témam: lúpežné prepadnutie
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Sabina s Jaroslavom skončili v rukách polície, okradli Nikolu a napadli aj jej kamaráta © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Aktualizované: Vo vedení strany Smer-SD nastala zmena, Stromček sa vzdal funkcie