Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Foto: Pri požiari v obci Sihla zahynuli hospodárske zvieratá, s ohňom bojovali desiatky hasičov
Webnoviny 30. december 2018 657
BREZNO 30. decembra (WebNoviny.sk) - Pri požiari v obci Sihla v okrese Brezno zasahovalo v nedeľu ráno 24 hasičov. Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru Zuzana Farkasová, požiar vypukol pred pol piatou ráno a zasiahol dve hospodárske budovy.
"V budovách horí najmä uskladnené seno, o život prišlo už aj niekoľko hospodárskych zvierat. Požiar si zatiaľ vyžiadal jednu intoxikovanú osobu. Pri udalosti zasahovali hasiči z Detvy, Banskej Bystrice, Brezna a Zvolena so štyrmi kusmi hasičskej techniky a dobrovoľní hasiči z obcí Čierny Balog, Drábsko a Valaská s tromi kusmi techniky," uviedla. Majiteľ odhadol predbežnú škodu spôsobenú požiarom na 30-tisíc eur.
Viac k témam: hasiči, požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Pri požiari v obci Sihla zahynuli hospodárske zvieratá, s ohňom bojovali desiatky hasičov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Fico za riešenie situácie v Hormuzskom prielive považuje dôsledné dodržiavanie medzinárodného práva – FOTO
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu