Streda, 17. december 2025
Mimoriadne správy
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
Foto: Polícia pátra po mužovi, ktorý polial neznámou látkou dvere na exekútorskom úrade
BRATISLAVA/VEĽKÝ KRTÍŠ 6. marca (WebNoviny.sk) - Polícia pátra po mužovi, ktorý 14. februára polial neznámou látkou dvere na kancelárii exekútorského úradu vo Veľkom Krtíši.
Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, poškodením dverí vznikla škoda zhruba 120 eur. Polícia prípad rieši ako priestupok proti majetku. Páchateľa zachytili kamery.
Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri jeho vypátraní, je možné oznámiť na linke 158, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície.
Viac k témam: polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Polícia pátra po mužovi, ktorý polial neznámou látkou dvere na exekútorskom úrade © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
Ázijské akciové trhy v pondelok klesli
Slovenská hudobná distribučná spoločnosť boduje v Európe: Z dediny pri Bratislave až k francúzskej hudobnej jednotke – VIDEO, FOTO