Štvrtok, 4. jún 2026
Mimoriadne správy
- Maďarský premiér Magyar žiada EÚ o ukončenie konania proti Budapešti
- Trump kritizoval Kongres za hlasovanie o stiahnutí amerických síl z vojny proti Iránu
- Na Istrijskom polostrove spadlo športové lietadlo, hlásia štyroch mŕtvych
- Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová sľúbila pomoc Arménsku proti ruskému nátlaku
- Prokuratúra stiahla obvinenia voči primátorovi Budapešti za organizáciu vlaňajšieho pochodu Pride
Foto: Polícia hľadá svedkov naháňačky, počas ktorej padli aj výstrely
Webnoviny 4. júl 2018 686
BRATISLAVA 4. júla (WebNoviny.sk) - Polícia hľadá svedkov policajnej naháňačky s unikajúcim bielym Fordom Mondeo ešte z 28. júna medzi Pezinkom a Bratislavou. Policajti vtedy museli použiť aj služobnú zbraň. Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, vystrelili dva varovné výstrely.
Odporúčame:
Foto: Na unikajúceho vodiča museli policajti strieľať, pri zásahu utrpel zranenia
Keďže vodič unikal ďalej, vystrelili aj na vozidlo a strela raz zasiahla zadný nárazník. Pred Pezinkom sa ho podarilo zablokovať, muž odmietal vystúpiť z auta a ohrozil hliadku. Policajt obrannou tyčou rozbil okno a až použitím donucovacích prostriedkov dostali šoféra z auta.
Tí, ktorí priebeh udalosti videli, prípadne majú video alebo boli unikajúcim vodičom akokoľvek ohrození, sa môžu prihlásiť osobne na Odbore kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Pezinku so sídlom na Šenkvickej ulici 14 v Pezinku. Informácie však môžu poskytnúť na ktoromkoľvek policajnom oddelení a aj na linke 158.
Viac k témam: krimi, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Polícia hľadá svedkov naháňačky, počas ktorej padli aj výstrely © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Rheinmetall podpísal s Rumunskom zbrojný kontrakt za 5,7 miliardy eur
Keď oni päťsto cieľov, mi aspoň jeden, ale poriadny. Lukašenko sa údajne nepriamo vyhráža likvidáciou Zelenského
Izraelský minister obrany pohrozil útokmi na Bejrút, tvrdí, že má podporu USA