Štvrtok, 23. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Foto: Polícia chytila kontajnerového podpaľača, známy je už aj motív jeho konania
Webnoviny 27. jún 2018 775
BRATISLAVA/TRNAVA 27. júna (WebNoviny.sk) - Policajti vypátrali muža, ktorý podpálil niekoľko kontajnerov v rôznych častiach Trnavy. Motívom jeho konania boli údajne nezhody so smetiarmi z minulosti.
Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, z kamerových záznamov sa dlho nedala zachytiť žiadna stopa, až na jeden prípad z mája tohto roku.
Odporúčame:
Foto: V Trnave horel byt, obyvateľov evakuovali a v nemocnici skončili štyria ľudia (aktualizované)
Kriminalisti si na jednom, veľmi nejasnom kamerovom zázname, všimli špecifický prvok na bicykli podozrivého cyklistu. Už na druhý deň ho vypátrali a následne 32-ročného Antona v siedmich prípadoch obvinili z poškodzovania cudzej veci.
Išlo o požiare na uliciach Tehelná, Sladovnícka, Saleziánska, Veterná a Okružná. Na Okružnej ulici sa požiar rozšíril aj na oplotenie stojiska kontajnerov a taktiež na neďaleko zaparkovaný VW Golf. Viacerým majiteľom vznikla škoda vyššia ako 7 700 eur.
Obvinenému, v minulosti už trestanému mužovi, v prípade dokázania viny hrozí trest na šesť mesiacov až tri roky. Na území mesta však došlo k niekoľkým desiatkam podobných prípadov, na ich objasnení polícia naďalej pracuje.
Viac k témam: krimi, podpaľač, Trnava
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Polícia chytila kontajnerového podpaľača, známy je už aj motív jeho konania © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Poslanci Rady Európy sa premiéra Pellegriniho pýtali na Kuciaka, Kotlebu aj RTVS
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru